Holowanie pojazdów

Autoholowanie Białystok – MDB Truck Service


Jeżeli musisz skorzystać z usługi holowania aut ciężarowych, tirów lub innych pojazdów, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Posiadamy wymagane licencje na transport międzynarodowy oraz krajowy, dzięki czemu możemy oferować pomoc w bardzo szerokim zakresie, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. 

Mieścimy się w Białymstoku w pobliżu węzła komunikacyjnego dróg S8,19, 65. Holowanie pojazdów do krajów bałtyckich czy Białorusi jest więc w naszym zasięgu. Nasza flota pojazdów pozwala na niezawodne holowanie wszystkich rodzajów pojazdów, od samochodów osobowych, poprzez samochody dostawcze, ciężarowe TIR i autobusy, aż do pojazdów specjalistycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej możemy zagwarantować, że każde zlecenie wykonywane jest bezpiecznie i z niezwykłą starannością.


Nasza oferta obejmuje:

  • holowanie pojazdów i naczep,
  • holowanie aut ciężarowych,
  • holowanie TIR,
  • holowanie pojazdów dostawczych,
  • holowanie samochodów,
  • expresową naprawę awarii mechanicznych,
  • expresowe naprawy powypadkowe,
  • wynajem auta zastępczego,
  • wynajem naczep.


Holowanie aut


Z doświadczenia wiemy, że terminy w transporcie towarów są najważniejsze, dlatego zarówno usługa holowania aut jak i późniejsze naprawy mechaniczne i powypadkowe pojazdów naszych klientów traktujemy priorytetowo bez zbędnej zwłoki.

Holowanie Białystok

Jeśli szukasz pomocy w holowaniu pojazdu w Białymstoku lub okolicach, zgłoś się do nas! Co wyróżnia naszą pomoc drogową? Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w holowaniu aut osobowych, ciężarowych oraz tirów. Od początku działalności MDB Truck Service zrealizowaliśmy setki zleceń, które przygotowały nas na najtrudniejsze wyzwania. Dziś holowanie pojazdów nie ma przed nami tajemnic. Co więcej, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów cały czas. Kwestie związane z holowaniem traktujemy priorytetowo, ponieważ dobrze wiemy, że są to tematy, które nie mogą czekać. Działamy szybko i skutecznie! Ponadto nieustannie doskonalimy swoje umiejętności oraz inwestujemy w najnowocześniejsze maszyny i narzędzia, ułatwiające naszą pracę, jaką jest holowanie pojazdów. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie transportować zarówno samochody osobowe, jak i ciężarowe czy tiry.

Holowanie pojazdów - Białystok i okolice

Usługi holowania pojazdów zawsze wykonujemy rzetelnie oraz fachowo. Transport pojazdów odbywa się profesjonalnymi lawetami. Naszym głównym obszarem działania jest Białystok, a także jego okolice, czyli obszar województwa podlaskiego. Priorytetem MDB Truck Service jest szybki dojazd do miejsca zdarzenia oraz skuteczne udzielenie pomocy.

Ile kosztuje holowanie samochodu na lawecie?

Nasze ceny są konkurencyjne, a ustalamy je przede wszystkim na podstawie odległości, rodzaju holowanego pojazdu, stopnia utrudnienia załadunku, zakresu usług czy masy transportowanego pojazdu. Inna kwota będzie bowiem obowiązywała przy holowaniu samochodów osobowych, inna przy przetransportowaniu pojazdu ciężarowego, a jeszcze inna, gdy w grę wchodzi tir. Naszym stałym klientom zawsze oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. Jesteśmy również otwarci na negocjowanie cen.

Chcesz skorzystać z naszej oferty? Zadzwoń pod numer +48 570 440 388! Zapewniamy szybką oraz kompleksową pomoc. Zapraszamy!