Naprawa naczep


MDB Truck Service oferuje pełen zakres napraw pogwarancyjnych naczep i przyczep plandekowych oraz kontenerowych, chłodni, a także wywrotek większości producentów krajowych oraz zagranicznych. Zakres naszych usług jest bardzo elastyczny, dlatego jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdego klienta. Nie ograniczamy się jedynie do generalnych remontów, ale jesteśmy w stanie zaproponować wiele więcej.


Nasi fachowcy z MDB Truck Service wykonują przede wszystkim:

  • kontrole i ustawienie geometrii osi korekty sił hamowania naczepa-ciągnik,
  • naprawy i wymiany dachów odsuwanych w naczepach kurtynowych,
  • naprawy instalacji elektrycznych,
  • naprawy mechaniczne układów jezdnych,
  • naprawy naczep z osiami skrętnymi,
  • przeglądy pogwarancyjne,
  • regeneracje prowadnic dachu,
  • wymiany antypoślizgowych płyt podłogowych.


Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie napraw i regeneracji części samochodów ciężarowych. Jeśli interesuje Cię naprawa naczep, naprawa przyczep, naprawa chłodni lub naprawa wywrotek, zgłoś się do nas. Postaramy się pomóc Ci najszybciej, jak to możliwe. Gwarantujemy fachowe podejście, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

Serwis naczep – MDB Truck Service


Nasz serwis naczep zajmuje się zarówno naprawą drobnych usterek, jak i kompleksowymi remontami naczep oraz przyczep. Zapewniamy wstępny przegląd, fachowe doradztwo naszych wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, szybki termin realizacji oraz bardzo przystępne ceny. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych, doskonałej jakości materiałach. Współpracujemy bowiem z renomowanymi producentami i dystrybutorami części maszyn oraz pojazdów. To oni dostarczają nam wszystkie niezbędne materiały! Z kolei park maszynowy naszego serwisu naczep wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym wszystkie prace związane z naprawą naczep przeprowadzane są szybko i skutecznie. Tym, co wyróżnia nasz serwis naczep na tle konkurencji, jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Dużą uwagę przykładamy bowiem do wstępnego przeglądu, podczas którego sprawdzamy wszystkie usterki oraz ustalamy, co wymaga naprawy, a także wyceniamy nasze usługi. Dzięki temu każdy klient wie, za co płaci. Nie ukrywamy żadnych kosztów!

Co jest najczęstszą przyczyną awarii naczep?


Naczepy podczas codziennej eksploatacji pokonują często setki kilometrów. Są więc nieustannie narażone na liczne uszkodzenia i awarie. Do awarii naczepy może dojść wskutek wielu czynników. Jakie są ich najczęstsze przyczyny? Oto one: • kolizje, • nieprawidłowo zabezpieczony towar, • niewłaściwe umocowanie ładunku, • niewłaściwy załadunek lub rozładunek, • wstrząsy spowodowanych niską jakością wielu odcinków dróg, • wypadki. Bez względu na to, co stało się z naczepą, nasz serwis oferuje szeroki zakres usług z zakresu mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i nie tylko. Naprawy mogą wymagać różne elementy. Mając to na uwadze, naszym klientom zapewniamy szeroki zakres usług. Zajmujemy się wymianą uszkodzonych części, wykonujemy spawanie, odbudowujemy ściany i sufity, a także naprawiamy podłogi w naczepie. Dotyczy to zarówno naczep samochodów ciężarowych, jak również dostawczych. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości naszym klientom zapewniamy także fachowe doradztwo. Pamiętaj, u nas możesz także sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu, a także skontrolować stan naczepy. Zrobimy wszystko, by Twój pojazd był ponownie sprawny jak najszybciej. Wiemy bowiem, że każda awaria naczepy wiąże się dla firmy z przestojem w pracy, a tym samym ze stratami finansowymi. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a także do odwiedzenia naszego serwisu w Zaściankach (k. Białegostoku).