O nas

Mechanik samochodowy Białystok


MDB Truck Service to serwis zajmujący się kompleksową mechaniką samochodową. Zapewniamy naprawę samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Specjalizujemy się również w naprawie naczep, regeneracji części oraz diagnostyce komputerowej. Zapewniamy pomoc na drodze oraz mobilny serwis ogumienia 24/7.

Każdy z naszych mechaników samochodowych wyróżnia się nie tylko wiedzą, ale również bogatym doświadczeniem w naprawach aut praktycznie wszystkich marek. W trakcie wielu lat naszej działalności zyskaliśmy pokaźne grono zadowolonych klientów, którzy ufają doświadczeniu naszych fachowców i przy każdej naprawie powierzają w nasze ręce swoje samochody. To dla nas najlepsza rekomendacja.


Mechanika pojazdowa


Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona klientów MDB Truck Service, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi mechanicy pomogą Ci rozwiązać problemy z Twoim pojazdem. Mechanika pojazdowa to nasza specjalność!


Dobry mechanik Białystok


Nasz serwis MDB Truck działa na rynku już od wielu lat. Jesteśmy lokalną firmą, której siedziba znajduje się na Podlasiu, niedaleko Białegostoku. W naszym zespole pracują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem oraz znakomitymi kwalifikacjami, które nieustannie starają się rozwijać. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach z zakresu techniki samochodowej oraz diagnostyki. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać naprawę, a także przegląd praktycznie każdego pojazdu w bardzo krótkim czasie. Szukasz dobrego mechanika w Białymstoku? Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu mechaniki samochodowej. Zapewniamy przede wszystkim: • naprawę samochodów osobowych oraz dostawczych, • serwis samochodów ciężarowych, • diagnostykę komputerową, • holowanie pojazdów, • mobilny serwis ogumienia, • naprawę naczep, • pomoc na drodze 24/7, • regenerację części. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych klientów, zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego pod numerem 570 440 388. Zapraszamy również do naszego serwisu, który znajduje się przy ul. Szosa Baranowicka 72c w Zaściankach.


Mechanika pojazdowa Białystok


Mechanika pojazdowa to nasza specjalność i chcemy, żeby zawsze tak było, dlatego w naszym serwisie pracują wyłącznie wykwalifikowani, a także doświadczeni mechanicy oraz diagności. Razem tworzymy zgrany zespół specjalistów, który na swoim koncie ma setki zrealizowanych napraw. Możemy także pochwalić się szerokim gronem klientów, korzystających z usług naszego serwisu od lat. Nasz serwis mechaniki pojazdowej w Białymstoku stale się rozwija. Systematycznie rozbudowujemy zakres świadczonych usług, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdy problem z Twoim autem. Szukasz specjalistów w zakresie mechaniki pojazdowej w Białymstoku? Oddaj swój pojazd w zaufane ręce i skorzystaj z usług profesjonalistów. Zapraszamy do MDB Truck Service. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów i ciesz się w pełni sprawnym autem. Jesteśmy otwarci na każdy problem i służymy pomocą, a także rzetelną opinią!


Mechanik samochodowy Białystok


Szukasz sprawdzonego mechanika samochodowego w Białymstoku? Nasi mechanicy samochodowi specjalizują się w serwisie aut osobowych i dostawczych, w ramach którego wykonują m.in. przeglądy okresowe, naprawy silnika, sprzęgła, skrzyni biegów, mostów i pozostałych elementów układu napędowego, układu zawieszenia pojazdu oraz kabiny, układu hamulcowego oraz układu kierowniczego. Specjalizują się także w regeneracji sprężarek, kolumn kierowniczych i zacisków hamulcowych, kompleksowej regeneracji głowic silnika, spawaniu aluminium i żeliwa, usługach tokarsko-frezarskich czy naprawach ogrzewania postojowego. MDB Truck Service udziela także pomocy drogowej 24/7. Jeśli więc zdarzy Ci się kolizja, wypadek lub nagła awaria samochodu, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci szybkiej oraz kompleksowej pomocy na miejscu. Nasz pomoc drogowa działa przez całą dobę, dzięki czemu będziemy w stanie dotrzeć do Ciebie o każdej porze dnia i nocy.


MDB Truck Service – mechanik w Białymstoku


Mechaniką samochodową zajmujemy się nie od dziś, dlatego znamy się zarówno na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, jak i na tradycyjnych mechanizmach. Podejmujemy się napraw wielu różnych modeli aut. Nie ograniczamy się do wybranych marek czy samochodów konkretnego pochodzenia. Mamy dostęp do najlepszych części zamiennych na rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko naprawić twój samochód i poradzić sobie z większością typowych, jak również niestandardowych usterek. Nasi mechanicy mają za sobą wiele lat doświadczenia oraz świetne kwalifikacje. Posiadają także wszelkie niezbędne uprawnienia, które umożliwiają im naprawę niemal każdego samochodu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług MDB Truck Service – mechanika w Białymstoku, możesz liczyć na szybką i skuteczną pomoc oraz przystępne ceny. Zapraszamy!

5 lat w branży

Świadczą o nas...

2991

zadowolonych klientów

4782

naprawione samochody