Naprawa samochodów osobowych i dostawczych

 Nasza firma zajmuję się naprawą samochodów ciężarowych. Posiadamy oddzielne stanowiska do naprawy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Podejmujemy się renowacji praktycznie wszystkich marek samochodów. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów dostawczych, bogaty park maszynowy oraz doświadczonych mechaników. Gwarantujemy szybką realizację, bardzo dobry poziom świadczonych usług oraz indywidualne podejście. Każdy klient może liczyć na fachowe wsparcie techniczne. Zapraszamy do kontaktu. Naprawa aut – tylko z MDB Truck Service.

 

Świadczymy usługi w zakresie:

 • wykonywania przeglądów okresowych (wymiany oleju, filtrów, smarowanie wszystkich podzespołów),

 • napraw głównych silnika,

 • napraw sprzęgieł oraz skrzyń biegów, mostów i pozostałych elementów układu napędowego,

 • napraw układu zawieszenia pojazdu oraz kabiny,

 • napraw układu hamulcowego,

 • napraw układu kierowniczego,

 • regeneracji sprężarek, kolumn kierowniczych i zacisków hamulcowych,

 • kompleksowej regeneracji głowic silnika,

 • spawania aluminium i żeliwa,

 • usług tokarsko-frezarskich,

 • sprzedaży część zamiennych do pojazdów ciężarowych,

 • napraw ogrzewania postojowego:

 • montaż i naprawa niezależnego ogrzewania powietrznego EBERSPACHER,

 • montaż i naprawa niezależnego ogrzewania powietrznego WEBASTO,

 • montaż i naprawa niezależnego ogrzewania wodnego EBERSPACHER,

 • montaż i naprawa niezależnego ogrzewania wodnego WEBASTO,

 • sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

 

 

Naprawa aut

Jeśli szukasz wsparcia w zakresie naprawy samochodów dostawczych oraz ciężarowych, pomożemy Ci! Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów wykonujemy skuteczny serwis aut w naprawdę krótkim czasie. Gwarantujemy również pomoc na drodze 24/7, dlatego jeśli zepsuło Ci się auto w trasie, możesz w każdej chwili zadzwonić do nas. Naprawa samochodów osobowych to dla nas bułka z masłem!

Auto naprawa – MDB Truck Service

MDB Truck Service specjalizuje się w naprawach samochodów osobowych i dostawczych. Nasza kompleksowa oferta jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby każdego klienta. Świetnie znamy się zarówno na tradycyjnych, jak i nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Co więcej, nasi specjaliści to doświadczeni mechanicy, którzy poradzą sobie z naprawą niemieckich, japońskich, francuskich czy amerykańskich, ale również wielu innych samochodów. Mamy dostęp do najlepszych części zamiennych, dzięki czemu naprawa standardowych, jak i bardziej zaawansowanych usterek nie jest dla nas problemem.

Naprawa samochodów – wiedza i doświadczenie

W naszym serwisie stawiamy na wiedzę i doświadczenie. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy w swoim fachu pracują już wiele lat. Świetnie znają się na naprawie samochodów –  na swoim koncie mają dziesiątki, jeśli nie setki naprawionych aut. Dodatkowo posiadają liczne uprawnienia do przeprowadzania wielu specjalistycznych renowacji. Zajmują się różnorodnymi naprawami i podejmują się nawet najtrudniejszych zadań z zakresu auto naprawy samochodów osobowych oraz dostawczych. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz liczyć na szybką i skuteczną naprawę oraz przystępne ceny.

Serwis samochodów osobowych i dostawczych

Nasz serwis samochodów osobowych i dostawczych MDB Truck Service cieszy się bardzo dobrą renomą oraz zaufaniem klientów. Uważamy to za nasz ogromny sukces, który zawdzięczamy ciężkiej pracy, nieustannym szkoleniom oraz wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów. To, co nas wyróżnia, to bardzo wysoka jakość usług z zakresu naprawy aut osobowych i dostawczych. W naszej pracy najbardziej zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego – oprócz tego, że dbamy o to, by wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie – zapewniamy również bardzo przystępne i konkurencyjne ceny.

Naprawa samochodów Białystok

Jeśli szukasz dobrego serwisu aut osobowych i dostawczych w Białymstoku i okolicach, serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z oferty warsztatu naprawy samochodów MDB Truck Service. Nasz serwis zlokalizowany jest przy ulicy Szosa Baranowicka 72c i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Co więcej, zapewniamy pomoc drogową 24/7 w Białymstoku i okolicach. W sytuacji wypadku, kolizji czy nagłej awarii samochodu możesz skontaktować się z nami, a my zapewnimy Ci szybką i kompleksową pomoc na miejscu. Zapraszamy!