Pomoc na drodze 24/7

Pomoc drogowa 24h – Białystok, Podlaskie


Jeśli przydarzy Ci się kolizja, wypadek lub nagła awaria samochodu na środku drogi, skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci szybkiej i kompleksowej pomocy na miejscu. Nasza pomoc drogowa działa 24h na dobę, dlatego bez względu na to, czy niespodziewany wypadek będzie miał miejsce w południe czy w środku nocy, dotrzemy do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Pomoc na drodze to rozwiązanie, którego nie oferuje każdy serwis aut, jednak na nas możesz zawsze liczyć.

Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem, częściami zamiennymi oraz narzędziami, dzięki którym większość awarii będziemy w stanie naprawić na drodze. Jeśli okaże się, że Twoje auto wymaga bardziej skomplikowanych napraw, zapewnimy Ci profesjonalną usługę holowania samochodu. Dotyczy to zarówno aut osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych TIR.

Działamy na terenie Białegostoku i okolic, a jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie zorganizować holowanie pojazdu z każdego miejsca w Polsce i Europie.

Pomoc na drodze – wybierz MDB Truck Service


W ramach pomocy drogowej 24h/7 MDB Truck Service zapewnia:

  • całodobowe dyżury naszych specjalistów, byś w każdej chwili mógł zgłosić się po pomoc,
  • pomoc na drodze samochodom osobowym, dostawczym, TIR oraz autobusom,
  • przeładunek towarów,
  • kompletne wyposażenie i części zamienne,
  • drobne naprawy na drodze,
  • pomoc w znalezieniu miejsca noclegowego dla kierowcy,
  • własny warsztat samochodowy, w którym naprawy aut holowanych traktujemy priorytetowo,
  • strzeżony parking całodobowy,
  • auta zastępcze – w zależności od potrzeb oraz rodzaju awarii dysponujemy ciągnikami siodłowymi, naczepami typu firanka i naczepami chłodniczymi, co w przypadku terminowych dostaw pozwala uniknąć kar za opóźnienia w dostawie.


Potrzebujesz holowania auta lub lawety do transportu pojazdu? Szukasz samochodu zastępczego, a może naczepy do przeładunku towaru? Zgłoś się do nas! Zapewniamy pomoc drogową przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 792 111 872.

Całodobowa pomoc drogowa

Pomoc drogowa w MDB Truck Service działa całodobowo. Awaria, usterka czy kolizja może przydarzyć się o każdej porze, dlatego zapewniamy pomoc na drodze 24/7 przez cały rok. Zgłoszenia dotyczące pomocy drogowej traktujemy priorytetowo, ponieważ dobrze wiemy, jak ważna w takich przypadkach jest szybkość działania. Dbamy o to, by nasi klienci mogli jak najszybciej wrócić na trasę. Oferujemy kompleksowe podejście do tematu i zapewniamy szeroki zakres usług, obejmujący zarówno drobne naprawy na drodze, jak i przewóz auta w wyznaczone miejsce. Gwarantujemy najwyższą jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Sytuacja, w której konieczne będzie skorzystanie z pomocy drogowej może przytrafić się w najmniej осzеkіwаnуm mоmеnсіе. Właśnie dlatego warto mieć zawsze przy sobie numer telefonu do firmy, która zapewni Ci kompleksową pomoc na drodze. Zapisz ten numer w pamięci telefonu, by mieć pewność, że w przypadku kolizji, awarii czy usterki otrzymasz szybkie wsparcie: +48 570 440 388.

Pomoc drogowa Białystok

Oferujemy bogatą gamę usług związanych z pomocą drogową na terenie Białegostoku i okolic. Z MDB Truck Service uda Ci się rozwiązać każdy problem związany z Twoim autem. Oferujemy całodobową pomoc drogową w przypadku usterek, awarii czy kolizji. Wiele problemów jesteśmy w stanie rozwiązać od ręki. Oprócz tego transportujemy pojazdy na wskazany adres. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, umożliwiające nam lawetowanie oraz holowanie zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych czy ciężarowych. Czym różnią się te dwa rozwiązania? Otóż w przypadku awarii auta na autostradzie pomoc drogowa nie może holować samochodu, lecz musi je lawetować. Stąd też, jeśli potrzebujesz pomocy na autostradzie A1 lub A4, jedyną opcją będzie auto laweta. Z kolei w przypadku, gdy auto zlokalizowane jest na drodze krajowej, wówczas można je holować. Cały proces ubywa się z uwzględnieniem kwestii organizacyjno-prawnych regulowanych Kodeksem Drogowym.