Serwis samochodów ciężarowych

Serwis samochodów ciężarowych – MDB Truck Service


MDB Truck Service to profesjonalny serwis samochodów ciężarowych TIR, który obsługuje przede wszystkim Białystok, jak również jego okolice. Na rynku działamy już od wielu lat, dzięki czemu nabraliśmy biegłości i szybkości w diagnozowaniu problemów oraz ich eliminowaniu.

Nasze usługi są realizowane możliwie jak najszybciej, a przy tym zawsze niezwykle skrupulatnie. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem klientów oraz posiadamy grono zaufanych osób, dla których MDB Truck Service jest zawsze pierwszym wyborem.

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu utrzymania aut ciężarowych w doskonałej sprawności. W naszym serwisie samochodowym naprawiamy samochody ciężarowe, między innymi TIRy, a także naczepy oraz przyczepy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, a oczkiem w głowie naszej siedziby w Zaściankach pod Białymstokiem jest nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu realizujemy jesteśmy w stanie realizować zaawansowaną diagnostykę komputerową aut ciężarowych. Korzystając podczas pracy z nowoczesnego oprogramowania możemy szybko i skutecznie wyłapywać błędy, usterki oraz poważniejsze awarie układów elektronicznych, hydraulicznych i mechanicznych, a także ustalić ich przyczynę.

Nasz serwis aut ciężarowych jest miejscem, gdzie powinni kierować się szczególnie kierowcy, dla których prowadzenie auta jest sposobem na zarabianie pieniędzy. Każdy dłuższy przestój w branży transportowej to straty finansowe, a niewykryte poważne awarie zwiększają ryzyko wypadku. Dlatego samochody ciężarowe warto jest poddawać regularnej kontroli w profesjonalnym serwisie ciężarówek MDB Truck Service.


Serwis samochodowy 24/7 – Białystok i okolice


Liczne sukcesy w prowadzeniu firmy oraz rosnące grono Klientów zachęciły nas do systematycznego poszerzania oferty usług. Obecnie zajmujemy się nie tylko serwisem aut ciężarowych, naczep i przyczep, ale także naprawą samochodów osobowych i aut dostawczych. Sprawne działanie pozwala nam oferować także pomoc na drodze 24/7 na terenie Białegostoku, Zaścianek i okolic.

Ponadto jako jedna z nielicznych nowoczesnych firm na terenie Białegostoku MDB Truck Service zapewnia mobilny serwis ogumienia, czyli wymianę opon z dojazdem do klienta realizowaną w systemie 24/7 (całodobowo przez siedem dni w tygodniu). Pozwala to oszczędzić kierowcy dużo czasu, a my gwarantujemy solidnie wykonaną usługę.


Kompleksowy serwis aut dostawczych – sprawdź nas


Nasz serwis aut dostawczych to miejsce, gdzie wykonasz usługi związane z serwisowaniem, naprawą i diagnostyką auta. Zajmujemy się dodatkowo regeneracją części oraz doradztwem. Prowadzimy też sklep z oponami. Tak kompleksowy system pracy sprawia, że dążymy do tego, aby nasi klienci mogli w jednym miejscu załatwić jak najwięcej spraw związanych z serwisem samochodów ciężarowych, dostawczych oraz osobowych.


Serwis aut ciężarowych – MDB Truck Service


MDB Truck Service specjalizuje się w mechanice samochodów ciężarowych. Oprócz tego zajmujemy się również naprawą naczep, diagnostyką komputerową, regeneracją części i holowaniem pojazdów. Ponadto gwarantujemy mobilny serwis ogumienia oraz pomoc na drodze 24/7. Staramy się stale rozszerzać wachlarz naszych usług, by móc zapewnić kompleksową pomoc naszym klientom. Z tego też powodu nasi fachowcy nieustannie rozwijają swoje kwalifikacje, dzięki czemu są w stanie rozwiązać niemal każdy problem i przeprowadzić naprawę ciężarówek nowszej, jak również starszej generacji. Nasz serwis TIR w Białymstoku podejmie się naprawy samochodów ciężarowych niemal każdego auta – zarówno modeli niemieckich, francuskich, amerykańskich, włoskich, szwedzkich, japońskich, amerykańskich, jak i wielu innych. Dzięki temu, że mamy dostęp do świetnych jakościowo części zamiennych, możemy zapewnić naszym klientom szybki i bezproblemowy serwis pojazdów ciężarowych. Dobrze wiemy, że każda minuta przestoju w przypadku samochodów ciężarowych generuje realne straty finansowe dla firmy, a także opóźnienia w transporcie towarów. Jeśli więc zdecydujesz się powierzyć nam naprawę samochodu ciężarowego, zrobimy wszystko, by jak najszybciej oddać sprawne auto w Twoje ręce!


Cennik napraw samochodu ciężarowego


Cennik napraw samochodu ciężarowego jest zawsze ustalany z klientem indywidualnie. Już po wstępnym przeglądzie auta jesteśmy w stanie oszacować, jakie będą koszty serwisu. Na etapie diagnostyki pojazdu staramy się także określić ramy czasowe naprawy samochodu ciężarowego. Dzięki temu klient ma świadomość, ile będzie kosztowała naprawa oraz jak długo potrwa. Jak wspominaliśmy powyżej, każda naprawa samochodu ciężarowego jest przez nas traktowana indywidualnie. Dzieje się tak przez wzgląd na szeroki zakres usług oraz prac mechanicznych. Jeśli jednak zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz liczyć na szybką i skuteczną naprawę oraz naprawdę przystępne ceny.